Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Твій друг - книга

     Напередодні весняних канікул в Трубківській ЗОШ пройов літературно-музичний ранок, який підготувала бібліотекар бібліотеки-філії с. Трубки Світлана Лаць.
     У своїй вступній бесіді  ставила за мету показати  широкий світ дитячої книги, різноманітність почуттів, які відчуває людина читаючи книгу, дати можливість маленьким читачам вибрати для себе щось цікаве і особливе, формувати їх читацькі інтереси, рекламувати книгу.
      В ході заходу діти розповідали про свої улюблені книги, відгадували загадки та вікторини.

     Ведучі - Шпак Анжела та Марценюк Юлія. Вірші декламували Козакевич Богдан, Марчук Соломія, Мельничук Вероніка, Вакула Владислав, Вакула Марія, Дорошук Богдан, Барилюк Іван, Панасюк Мар'яна, Шкарадюк Настя, Зінчук Аліна, Давидюк Олександр. А про улюблену свою книжечку "Чупакабра і чотири мушкетери" розповіла Марценюк Юлія, яку представляла на конкурсі "Книгоманія - 2017", що проходив в районній бібліотеці для дітей.

     Ранок супроводжувався піснями "Про книжку", "А ми любимо читати", до вивчення яких долучилася завідуюча клубом Наталія Шкарадюк.
     Доповненням була представлена книжкова  виставка "Книга - джерело знань" та малюнки про казкових героїв. Немає коментарів:

Дописати коментар