Шукати в цьому блозі

Віртуальна виставка "Іваничі на світлинах Анатолія Витрищука"

Витрищук Анатолій Сергійович

     Народився 3 травня 1954 року (10 січня 2017) в селі Бубнів Локачинського району. 1959 року родина переїхала до Іванич. Навчався у Іваничівській школі, яку закінчив 1973 року. Працював у машино-лічильному бюро цукрового заводу. 

     Доля, на жаль, обділила його здоров'ям, але дала неабиякий талант художника-самородка. Він інвалід дитинства ІІ групи.

     Серед захоплень Анатолія Витрищука - графічні малюнки, фотографія, випалювання на дереві. Чи не найбільшим його вчителем стала сама природа, яка надихає його до творчості. Саме етюди складають головну тему чисельних картин і фотографій.

     Фотографією захопився ще у шкільні роки. Пізніше удосконалював свою майстерність на факультеті фотомистецтва Московського заочного університету мистецтв, який закінчив 1983 року. Серед його фотографій є різножанрові роботи: пейзажні, натюрморти, архітектурні, нічні, портретні. З метою вивчення природи багато подорожував, побував у Білорусії, Молдові, відвідав чимало визначних місць України.

     Перші фотоетюди аматора з'явилися у районній газеті "Колос" 1980 року. Згодом - у "Волині", "Народній трибуні", "Рідній природі". Персональні виставки його робіт були організовані у районній бібліотеці, Іваничівському історичному музеї.

     Анатолій Сергійович захоплюється історією рідного краю, збирає легенди, перекази, оповіді про виникнення сіл, урочищ, озер...

     Кожна його світлина - це історична пам'ятка, в якій зафіксовані мальовничі куточки рідного краю. Любов до рідної природи, до неньки-України живе вічно у серці цієї незламної і трудолюбивої людини.

 

Візитна картка Іванич

Районна державна адміністрація

Вулиця Грушевського

Нічна вулиця Грушевського

Погруддя Тараса Шевченка

Меморіал Вічної Слави

НВК ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія

НВК ЗОШ І-ІІІ ступеня №2

Районний дім "Просвіта"

Центральна районна бібліотека для дорослих

Районна бібліотека для дітей

Історичний музей

Центральна районна лікарня

Свято-Казанський храм

Капличка сорока мучеників

ПП "Європацукор"

Стадіон "Колос"

Торговий комплекс "Гостинець"

Філія "ПриватБанк"


 
 


Немає коментарів:

Дописати коментар