Шукати в цьому блозі

неділя, 11 травня 2014 р.

Найдорожче у світі слово - Мама

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято - день Матері. І сьогоднішнє наше свято ми присвячуємо найдорожчим і найріднішим - нашим мамам.

Поклін тобі, о Божа мати
Поклін і честь тобі віддати
До стоп твоїх всі припадають
Поглянь на нас тебе благаєм...

Цими віршованими словами було розпочато літературно-музичну композицію, на яку зібрались члени клубу "Надвечір'я". Ведучі заходу Раїса Ансімова і Галина Хмелик підібрали теплі слова і  розказали про красу і велич жінки-матері. Зі сльозами на очах слухали уривок "Про жінку" (із повісті В. Закруткіна "Матерь человеческая"), яку прочитала Євгенія Вишняк, пісню "Мамі, матусі" виконала Віра Хом'як. Чи є в мові ніжніше, доступніше для кожного, милозвучніше у своїй величі й простоті слово, аніж "МАМА" - слово, з яким ми приходимо у цей світ? У кожного є або була найближча і найдорожча людина - Мати. Поділилася своїми думками Кароліна Бик, Марія Олексюк, Валентина Рудовська та інші. У кожного в душі лежить, як найкоштовніший скарб, спогад про материнську ласку і доброту. У найскладніші, найдраматичніші хвилини життя цей спогад гріє, підтримує, додає сил, надихає. І хоч куди б доля нас не закинула, в пам'яті жевріє материнська домівка, материнський поріг, материнські руки, материнська душа, яка допоможе та втішить. Виконувалися пісні "Неопалима купина", "Виростеш ти, сину", "Росте черешня в мами на городі", "Чорнобривці". 
Заквітла перед хатою мамина вишня, зацвіли в саду чорнобривці, защебетав соловейко, усміхнулась мати... 
Таким завжди повинен бути світ, то ж побажаймо нашим ненькам "Многая, многая - многая літа".Ведучі Раїса Ансімова і Галина Хмелик

 Андрій Оліфір і Ірина Макарова читають вірші про маму


"Жінка з дитиною" (молитва) - Світлана Макарова

Алла Макарова читає монолог "Як тобі, жінко, в цьому столітті..."


Віра Хом'як читає власні вірші

Євгенія Вишняк розказує баладу "Про жінку"

Викладка літератури "Мамо моя, рідна і єдина, ластівко добра і теплоти!"


Немає коментарів:

Дописати коментар