Шукати в цьому блозі

середа, 22 листопада 2017 р.

"Не вмирає душа наша,не вмирає воля"    21   листопада - День Гідності та Свободи. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
     З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в РД "Просвіта" розгорнуто книжкову виставку.
      Експозиція складається з трьох розділів. Перший розділ презентує видання, присвячені Помаранчевій революції.У другому розділі  розповідається про  героїв і перебіг Революції Гідності, що пробудила у душі кожного українця нестримний потяг до свободи та волі,матеріали присвячені нашому земляку, Герою Небесної Сотні - Сергію Байдовському. Третій розділ  : "Майдан: сторінками   художніх творів ".
    «Революція гідності» не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а і показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба,і  те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас.Немає коментарів:

Дописати коментар