Шукати в цьому блозі

вівторок, 21 липня 2015 р.

Все пам'ятає батьківська земля

     Ось уже 71 річниця визволення нашого району на хвилях липневих днів приходить на нашу іваничівщину.
     З нагоди річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників в приміщенні райдержадміністрації бібліотекар читального залу центральної районної бібліотеки Лілія Оліфір провела інформаційну хвилину, в якій взяли участь очільники району, керівники установ, ветерани війни, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування. Присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.
     Особливі слова вдячності були звернені до ветеранів,  яким нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням.
     Скільки б часу не минуло, безсмертним завжди буде подвиг переможців, які відстояли незалежність своєї Вітчизни, принесли свободу її народу. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.
     На завершення заходу до Меморіалу вічної слави були покладені квіти та вінки. Присутні низько схилили голови перед кам’яними плитами, на скрижалях яких викарбувані імена воїнів, що полягли в смертельному двобої з фашистами за визволення Іваничівської землі.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар