Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 1 квітня 2016 р.

І горів, і яснів, і страждав, і трудився для свого народу     Іван Якович Франко увійшов в історію української і світової літератури як геніальний письменник і визначний діяч визвольного руху. Своєю творчістю і багатогранною літературною і громадською діяльністю він створив цілу епоху в історії української культури і літератури. Франко був не тільки письменником, а великим ученим і публіцистом.

     27 серпня 2016 року минає 160 років від дня народження, а 28 травня 2016 року – 100 років від дня смерті Івана Яковича Франка видатного українського письменника, поета.  2016-й рік оголошено Роком Івана Франка.
     З метою виховання у молоді патріотизму, поваги до історії, враховуючи важливість постаті Івана Яковича Франка для розвитку української державності та української культури, популяризації його літературної, публіцистичної, наукової спадщини, а також з нагоди відзначення  пам'ятних дат в читальному залі організовано книжково-ілюстративну виставку «І горів, і яснів, і страждав, і трудився для свого народу».


Немає коментарів:

Дописати коментар