Шукати в цьому блозі

четвер, 10 жовтня 2013 р.

Сучасні технології в роботі громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомогиВ рамках співпраці з закладами культури в  Іваничівській районній бібліотеці діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги.
10 жовтня 2013 року в ході тижня права до Дня юриста  районним управлінням юстиції спільно з центральною районною бібліотекою за допомогою системи «Бібліоміст» вперше проведено дистанційну роботу громадської приймальні за сприяння сільських голів Милятинської, Грибовицької та Мовниківської сільських рад.
В її роботі прийняли участь: начальник районного управління юстиції Н.Смолярчук, начальник реєстраційної служби управління юстиції С. Регіщук, директор районного центру зайнятості Г. Татоян, завідувач громадської приймальні районного управління юстиції Н. Адамович, С. Орищук завідувач сектору ДЗК відділу держземагенства в Іваничівському районі та приватний нотаріус Л.Завіша.
За отриманням безоплатної правової допомоги найбільше звернулось жителів Милятинської сільської ради, яких найбільше цікавили питання оформлення спадщини, права власності на нерухоме майно та земельні ділянки.
Усім громадянам в режимі онлайн надано кваліфіковані консультації та відповіді на проблемні питання.


Немає коментарів:

Дописати коментар